Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

PARTNER MERMER MAD.LTD.ŞTİ.

          Partner mermer kurulduğu 2005 yılından şahıs firması olarak başladığı taahhüt işlerine 2015 yılından itibaren sektöre Partner mermer olarak hem iç hem yurt dışına ithalat ve ihraccat olarak son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, İnşaat sektörü içerisinde özellikle üst yapı projelerinde uzmanlaşmıştır. Firmamız otel, toplu konut, villa, alışveriş ve kültür merkezi gibi projeleri doğal taş (granit, mermer kompoze) uygulamaları ve tamiri faaliyetlerinin yanı sıra mozaik ve dekoratif  doğal taş imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır.

            Partner mermer sektöründeki diğer firmalarda ayıran en önemli özelliklerinden biri, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından çıkan doğal taşları hazırlanan projelerde kaliteden ödün vermeden ve zamanında, uygulama veya temin ederek iş güvenliği kuralları dahilinde işveren ve id reler ile uyum içinde eksiksiz olarak tamamlamasıdır.

            Partner mermer’ın hedefi Türkiye'nin en büyük firmaları arasına girmektir. Son sekiz yıl içinde onlarca projeyi başarı ile tamamlamış olan firmamız, konusunda uzmanlaşmış personeli ve güçlü  makine parkıyla her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

Ofis: Etiler mah.880 sok no:11 MURATPAŞA / ANTALYA

Telefon: 0 242 346 88 66

GSM: 0 534 856 49 39

Mail: [email protected]

Taş ocağımız: MUDULBEY / BURDUR

Fabrikamız: İSCEHİSAR / AFYON